Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

 

Kačeří příběhy (1987-1990) - tento zřejmě nejznámější seriál Walta Disneye byl u nás poprvé vysílán v roce 1991 v pořadu Walt Disney uvádí. V bloku společně s Rychlou Rotou zaujímal první místo. Nejprve bylo odvysíláno prvních 52 dílů. V roce 1993 k nim přibylo 39 dalších a nakonec bylo odvysíláno v roce 1994 posledních 9, čímž bylo odvysíláno kompletních 100 epizod (seznam dílů).

 

V roce 2017 měl premiéru reboot seriálu Kačeří příběhy 2017, kde se objevily všechny známé postavy a navázaly na dobrodružnou vlnu původního seriálu.

Kačeří příběhy 2017

Úplně první videoukázka:

 

Pokračování novinek a informací o novém seriálu najdete v rubrice Kačeří příběhy 2017.

Všechny novinky najdete vždy jako první na našem facebookovém profilu.

 

 

Obrazek

 

Kačeří příběhy jsou jeden velký kolos, který nás jako první zasvětil do tajů dobrodruObrazekžných Disneyho seriálů. Jeho největším hrdinou je bezesporu náš strýček Skrblík. Je nejbohatObrazekším kačerem na světě. I když o tohle prvenství stále vede boj s kačerem Hamounem, který o sobě tvrdí, že právě on je nejbohatší, tak je to právě Kačer Skrblík, kdo si tohle prvenství zaslouží.

Z historie víme, že Skrblík už jako mladý snil o velkém bohatství a sám se pokoušel na svých pozemcích na Klondiku, kde se poprvé potkal se svojí životní láskou Zlatkou, najít zlato. To se mu díky vytrvalosti a píli podařilo a tak se časem přestěhoval do Kačerova, kde se pustil do podnikání. Postavil si honosný dům, o který se stará jeho sluha Johan a obrovskou pokladnici, kterou naplnil až po okraj zlaťáky. Moc rád do nich skáče šipky, plave v nich a vyhazuje si je všema hrstma na hlavu.

Více o Skrblíkovi a jeho životě najdete v rubrice Skrblík a spol. .

Obrazek

 

 Ovšem jednoho dne, když se Kačer Donald rozhodne nastoupit k námořnictvu, je potřeba Obrazekse postarat o jeho tři malé synovce Bubíka (zelená), Dulíka (modrá) a Kulíka (červená). Jedinou možností je dát tyhle zlobidla na hlídání právě ke strýčkovi Skrblíkovi.Obrazek Ten z toho není vůbec šťastný, že má hlídat takovéhle tři divochy a ani synovci nejsou nadšení z prázdnin u starého mrzouta, který myslí jen na své obchody. Nakonec se k němu ale nastěhují a problémy s výchovou nechá strýček na starosti své kuchařce a hospodyni, paní Čvachtové. Klukům pořídí skvělého Rádce mladých svišťů - rádce a pomocníka pro každou situaci. Později se k nim přidá i roztomilá malá Kačka Rádakvaková. Občas se objeví i buclatý kačírek Ňouma, který má nejen velký žaludek, ale taky velké srdce a nikdy nenechá ostatní v maléru. Ze všech se postupem času stanou dobří přátelé a prožívají spolu napínavá dobrodružství při výpravách za tajemstvími a poklady.

Při cestování do dalekých zemí je jim pilotem a pomocníkem Rampa Mc Kvák - specialista na havárie.

Obrazek

 

Důležitou věcí, jež pro Skrblíka hodně znamená, je desetník pro štěstí. Je to úplně první desetník, který kdy vydělal (viz Skrblík a spol.) a díky němuž se mu tak daří. Má velmi silnou moc, což velmi dobře ví zlá čarodějka Magika Von Čáry. Ta s pomocí svého havrana - zakletého bratra, usiluje o jeho získání, aby ho mohla v jícnu Vesuvu roztavit a nalít do svého amuletu. Stala by se tak mocná, že by jí rázem patřil celý svět. To se jí ale nikdy nepovede, protože Skrblík a synovci jsou vždy chytřejší a mazanější, než všechna její kouzla. Více o Magice Von Čáry najdete v rubrice Kačerov a spol..

Obrazek

 

Obyvatelem Kačerova je také skvělý vynálezce Šikula. Ten pracuje pro Skrblíka a vždy Obrazekdokáže vymyslet geniální přístroje, jako jsou například robotObrazeki, přístroj na zdvojování věcí, speciální výbava pro tajného agenta a další. Hlavně ale umí vyrobit stroje na cestování časem. Ať už je to vana času nebo vrtulník, který díky speciálnímu palivu-bombastiu může zanést pasažéry do jakékoliv éry naší země. Právě při jedné takové výpravě do historie se podívali naši kačeři do pravěku a omylem při návratu dovezli do naší doby prakačera jménem Bobo (Buba) a jeho kamaráda, trojrožce Tlapku (Nožička). Od té doby se stal součástí " Škudlíkovy" rodiny. Pomocníkem a rádcem je mu vlastnoruční vynález jménem Světýlko.

Více o Šikulovi najdete v rubrice Kačerov a spol..

Obrazek

 

Šikula také pro Skrblíka vymyslel speciální oblek pro strážce pokladnice. Ten se omylem dostal do rukou Skrblíkova účetního Fentona (Felix Skořápka), který se díky němu po vyslovení hesla "Hrom do police" ("Blathering Blatherskite") stává Robokačerem - neohroženým ochráncem bezpráví a bojovníkem proti zločinu. Fenton je bezmezně zamilován do krásné Sandry Dee.

Především však proti Rafanům - místním známým zlodějským firmám. Rafani jsou velmi početná rodinka chmatáků a zlodějíčků všeho druhu, kteří na Skrblíkovu pokladnici už útočili tolikrát, kolik je v ní samotných mincí. A neváhají použít jakoukoliv techniku a chod :). Zdatným a vytrvalým zlodějíčkem je i bláznivý Dijon a z temnoty zavítá i sám Fantom Skvrna.

Obrazek

 

Kačeří život je velmi pestrý a nikdo ani chvilku nezahálí. A my máme možnost jejich příběhy sledovat a prožívat s nimi radost a napětí dodnes. Což je moc dobře, protože takový s láskou tvořený seriál se hned tak znovu neobjeví.

synovci-a-skrblik-s-vecerni-cokoladou-panorama.jpg


Tento skvělý seriál ovšem doplatil na necitlivé zacházení ze strany TV Nova. Ta, zřejmě z důvodu úspor, nechala asi polovinu epizod seriálu hrůzostrašným způsobem předabovat. Krásný a nepřekonatelný původní český dabing v čele s Mirko Musilem nahradila novějším, horkou jehlou spíchnutým pazvukem. O přezpívané titulní písni s novým odbytým textem a velmi falešným zpěvem se raději nebudeme rozvádět (ukázka níže). Tak či tak se na seriál rádi znovu podíváme. 

 

Kačeři ve filmu

Obrazek

 

Naši hrdinové se objevili také v celovečerním animovaném filmu Poklad ze ztracené lampy. Strýček Skrblík se v něm vydává se svými synovci a Rampou do Egypta, jak jinak než za poklady a dobrodružstvím... Více o obsahu filmu a jeho vzniku naleznete na našich stránkách ZDE. Americký animovaný film je z roku 1990 a u nás byl vysílán v letech 2003, 2007, 2012, 2014, 2015. Krátkou ukázku z filmu uvidíte na youtube tady.

 

Obrazek

"Jsme tu pro vás každý den!"

 

 

A pokud si chcete osvěžit, co se dělo v jednotlivých epizodách, podívejte se do kompletního seznamu dílů.

Obrazek

 

 

Tak vzhůru za dobrodružstvím! Kačerov jak hurikán, k nám už míří...

Česká znělka Kačeřích příběhů
 
 
Text písně z úvodní znělky ( + česká karaoke verze zde) :
 
Text písně: Alice Nemanská, zpívají: Vilém Čok, Ota Baláž a Kamil Střihavka
 
Kačerov jak hurikán
k nám už míří,
auta laser aeroplán
městem víří,
příběhy píše
z téhleté říše:
 
Kačer, uúu!
Teď k vám děti z dálky letí
Kačer, uúu!
Přináší sem kouzelnou zem,
Kačer! Obrazek
 
Kačeři přijdou když jsi v nouzi,
když tě úzkost ze sna vzbouzí,
zavolat jen stačí heslo:

Kačer, uúu!
Teď k vám děti z dálky letí
Kačer, uúu!
Přináší sem kouzelnou zem
Kačer!
Na tváře smích ti právě dých
pan Kačer, uúu!

 

Prodlouženou českou znělku uvidíte v tomto videu.

 

Mark Mueller, skladatel ikonické znělky Kačeřích příběhů, v roce 1986 v tom, co nazývá svým "skladatelským oblečením", a plakát DuckTales, který Mueller obdržel jako dárek od Disney.

Mark Mueller skladatel znělky Kačeřích příběhů

 

kaceri-v-letadle-panorama.jpg

 

Tři verze znělky se postupně vystřídaly u Kačeřích příběhů. Základní, s prakačerem Bobo a s Robokačerem. Podívejte se na ně pohromadě v jednom videu, kde jasně uvidíte, jaké změny se v nich objevily u různých sérií, a že výběr náhradních scén nebyl tak úplně náhodný:

 

Porovnání obrazů a českých písní původních (1991) a nových Kačeřích příběhů (2018) uslyšíte v tomto videu s Vilémem Čokem (vlevo) a Debbi (vpravo):

 

 

 

19. září 2012 oslavily Kačeří příběhy své 25. narozeniny! Přejeme jim, ať se brzy vrátí v kompletní původní české dabingové síle na naše obrazovky nebo třeba v novém fantastickém celovečerním filmu!

01-oprava-kaceri-25-vyroci-op-jpg.jpg

 

Od 2. září 2013 se Kačeří příběhy vrátily do televize na programu ČT:D od 18:55 hod. Odvysílali 65 dílů z celkových 100 dílů. Naposledy jsme kačery viděli na TV Barrandov v únoru 2010 s novým dabingem (2004), stejným jako teď na ČT:D.

Rok 2013 je pro kačery zdá se významný. Nejen, že se vrátili na naše TV obrazovky, velký comeback prožili i v nové videohře DuckTales: Remastered. Ta je remakem původní hry z r. 1989 a vyšla v srpnu 2013. Informace o nové kačeří hře najdete v rubrice  DuckTales:Remastered.

Od 12. dubna 2014 se Kačeří příběhy znovu objevily na ČT:D v 18:55hod s 65 díly a novým dabingem (2004).

1. říjen 2017 odstartoval seriál na stanici Tv Nova, která jej od té doby 3x za sebou protočila vždy s 95 díly.

Kdy a kde byli u nás kačeři vysíláni se dozvíte přehledně v rubrice Data vysílání.

 

1400x1050-kaceri-rodinka-wallpaper-cz-jpg.jpg

 

 

ZAJÍMAVOSTI

Kačeří příběhy nebo My z Kačerova? Kachna nebo vejce? Co bylo první?
To druhé nevíme, ale to první ano. Když se "kačeři" u nás vysílali poprvé v České televizi (1991) jmenovali se Kačeří příběhy. Až později, při jejich opakování (1993), je Tv Nova přejmenovala na My z Kačerova. Už jen z tohoto důvodu a taky proto, že Kačeří příběhy více odpovídají originálnímu názvu DuckTales, je nazýváme pouze jako
Kačeří příběhy!

kaceri-pribehy-vs-my-z-kacerova-jpg.jpg

 

Vytvořit jednotlivé epizody bylo velmi nákladné. Will Eisner (Disney CEO) tehdy trval na tom, aby si udržely vysokou kvalitu, takže každá epizoda stála asi půl milionu dolarů, což bylo opravdu hodně (s přihlédnutím k inflaci). V současné době u Disneyho tolik neutrácejí za žádný  animovaný seriál.

skrblik-a-penize.jpg

 

Kačka, nedoceněná hrdinka Kačeřích příběhů, ukáže všem, že je pevnou součástí party těch správných dobroduhů z Kačerova v tomto promo videu z roku 1988.

 

Kačeří příběhy u nás vyšly v 90. letech na čtyřech VHS videokazetách. Vždy po 2 dílech, s prvním českým dabingem a těmito epizodami:
1. Ztracená koruna Čingischánova + Prachy v čudu
2. Kachnotřesení + Návrat na Klondike
3. Mikrokačeři z vesmíru + Strýčkův mazlíček
4. Hotel Kačerštejn + Superňouma

kaceri pribehy VHS videokazeta

 

 

Speciální panoramatické obrázky, které ukážou svět  Kačeřích příběhů z širšího pohledu, než můžete vidět v televizi, najdete ve fotoalbu Kačeří příběhy.

bobo-s-tlapkou-ve-skrblikove-pokladnici-panorama.png

Obrázky vytípané ze seriálu a složené do panoramatických pohledů, jakoby zastavených v čase, spojené do nového videa jako hold Kačeřím příběhům...

 

Originální animační listy ze seriálu Kačeří příběhy zakomponované přímo do ukázky ze seriálu Vám odhalí další pohled do zákulisí jeho vzniku. "Animační listy" tvoří v podstatě statické pozadí + 1 a více průhledných fólií s namalovanou postavou v různých fázích pohybu. Jejich rychlé seřazení za sebou na filmovém pásu vytváří pohyblivý animovaný obraz. Podívejte se, jak vypadalo např. okénko z epizody "Tři kachny kondora" v této ukázce, "Dívka z mýtů v této ukázce, "Superňouma" v této ukázce, "Kdo je pánem džina" v této ukázce, "Patálie s pokladem" v této ukázce, "Kam noha kačerova ještě nevkročila" v této ukázce a "Strýčkův mazlíček" v této ukázce.

Animační list kačeří příběhy

 

Navštivte Kačerov a jeho okolí na krásných neznámých obrázcích od Paro Hozumi, který byl hlavním návrhářem pozadí v Kačeřích příbězích. Najdete je v plném rozlišení na tomto odkaze.

Kačerov pozadí

 

Tajný vzkaz se objevil v Kačeřích příbězích v dílu "V zemi Tra-la-la". Plakátu na zdi u doktora, který na první pohled vypadá jako tabule na zkoušku zraku, obsahuje text, který se dokonce v různých záběrech mění. Podívejte se. Nejuceleněji vyznívá text "Ask About Illuminatii Taug Boys". Co je to podle Vás za vzkaz? Kdo jej rozluští?

tajný vzkaz v kačerechtajný vzkaz v kačerech 2

 

 

 

 

 

 

Další tajný vzkaz, který se objevil v kačeří epizodě "Když pokladna je prázdná do dna" tentokrát píše: " ANOTHERDUCKTALELAYOVTFORV". Podívejte se. Co může znamenat?

 

I Kačeří příběhy se očividně inspirovaly Disney klasikou Sněhurka a sedm trpaslíků (1937). Minimálně ve scénách s havranem Magiky Von Čáry a zoufalým kostlivcem hluboko ve sklepeních. Podívejte se na srovnání v tomto videu.

Kačeři VS Sněhurka

Co myslíte? Všimli jste si dalších podobností?

 

Víte, že bez příběhů kačerů z Kačerova by nebylo Indiana Jonese? Ano, sám Steven Spielberg a George Lucas přiznali, že je inspirovaly komiksové příběhy se Skrblíkem, Donaldem a synovci od Carla Barkse a dokonce téměř doslovně v Indianu Jonesovi okopírovali ikonickou scénu s ukradením bůžka, šípy ve stěnách, útěk před valící se koulí, přepadením indiány a následným úprkem:

Kačeři VS Indiana Jones

Konkrétně to byly komiksy "The Seven Cities of Cibola" (1954) a "The Prize of Pizarro" (1959). Když tyto komiksy vyšly, byli Gerge L. a Steven S. kluci kolem 15 a 12 let.

Kačeří příběhy potom "na oplátku" odkazují svým logem na Indiana Jonese a kruh se uzavírá.

 

Kačer Skrblík dostal po skončení Kačeřích příběhů roličku v seriálu Raw Toonage (1992), ve kterém hostily i další postavy z jiných Disney seriálů (např. Don Fanfán). Podívejte se na tento sestřih všech skrblíkových částí, kterými byl seriál proložen. Tak to dopadlo, když si Skrblík pořídil nový ochranný systém pro svůj trezor. A takhle to dopadlo, když chtěl Rampa McKvák předvést své pilotní dovednosti.

 

Kačeří příběhy jsou vysílány a vydávány ve dvou verzích. První, čím se obě verze liší, jsou titulky s názvem dílu. V první verzi, která se vysílá i u nás (v obou dabingových provedeních), je pouze samotný titulek, ve druhé je ovšem také logo seriálu. Mírně odlišný je i font názvu dílu.

porovnání úvodu Kačeřích příběhů s logem

 

Známý kreslíř animáků Romano Scarpa, který byl zvažován, jako případný tvůrce některých dílů prvních Kačeřích příběhů, vytvořil v roce 1988 tohle zkušební video s kačery a Rafany.

 

28. září 2016 vyšel nový komiks DuckTales Cinestory Comic, který přináší prvních 5 dílů původního seriálu Kačeří příběhy s "pokladem zlatých sluncí" v nové komiksové podobě. Jedná se vlastně o "vystřižené" obrázky přímo ze seriálu a k nim přidané komiksové bubliny. Díky tomu vypadá komiks stejně, jako seriál. Jak se vám líbí? U nás zatím, bohužel, nevyšel. Takhle vypadá pár jeho stránek:

Ducktales Cinestory Comic  Ducktales Cinestory Comic

obrázek 3, obrázek 4, obrázek 5

 

Staří Kačeři potkávají nové Kačery na tomto speciálním plakátu k 30. výročí seriálu od Mike Peraza, ktarý byl k dispozici pouze na D23 Expo (14.-16.7. 2017) a v Disneylandech.

Kačeří příběhy

 

Kompletní původní Kačeří příběhy (DuckTales) jsou k dostání na iTunes (anglicky). Jak a v jaké kvalitě uvidíte v tomto videu.

 

18. září 2017 Kačeří příběhy oslavily 30. narozeniny! Světovou premiéru měly 18. září 1987, běžely v celkem čtyřech sezónách se 100 díly (čímž se stali nejdelším Disney seriálem). Premiérově se seriál vysílal až do 28. listopadu 1990 a stal se obrovským fenoménem, kterým je dodnes. U nás jsme jej porvé viděli v roce 1991.

kačeří příběhy 30 výročí 2017

 

 

2. června 2018 byly Kačeří příběhy velkou hvězdou zvláštního večera FanDaze pro všechny skutečné Disney fanoušky v Disneylandu Paris. Speciální paráda Kačeřích příběhů proběhla jenom třikrát během tohoto jediného večera.
Podívejte se, jak to kačerovští parádně rozjeli i s dvěma tanečními zastávkami do kterých se mohl zapojit každý!

 

 

Původní podoba strýčka Skrblíka, jeho pokladnice a Kačerova se objevila v novém seriálu Legend of the Three Caballeros v červenci 2018. Stalo se tak na okamžik ve 12. dílu s názvem "Shangri-La-Di-Da". Tento seriál byl dokončen ještě před tím, než začaly práce na rebootu nových Kačeřích příběhů. Proto Skrblíka v originále ještě nedabuje David Tennant. Ukázku uvidíte tady. Klikem na obrázek jej zvětšíte v novém okně:

Skrblík a Kačerov v Legend of the Three Caballeros 2018

 

Magika VonČáry, Robokačer a Kačka se objevili jako nové postavy v mobilní hře Disney Emoji Blitz v srpnu 2018.

magika VonČáry Robokačer a Kačka v Emoji Blitz  srpen 2018

 

 

Soundtrack nejznámějších melodií ze seriálu "Kačeří příběhy":

Více o vzniku hudby pro seriál a rozhovor s jejím tvůrcem Ronem Jonesem najdete v rubrice O hudbě z Kačerů.

 

 

originaldtlogo.jpg

Originální návrh úplně první verze loga Kačeřích příběhů.

 

 

Velmi zajímavý a pěkný článek o vzniku nejznámější a nejdokonalejší minutové skladbě - znělce Kačeřích příběhů - najdete zde na Vanity Fair!

 

V seriálu se objevují i další zajímavosti a tajemství.

 

A pouze na vlastní nebezpečí: Text z "nové" verze úvodní znělky Kačeřích příběhů jaký se objevuje u nového dabingu od Tv Nova:

Život je jak hurikán,
v tomhle městě.
Auto, laser, aeroplán,
akcí dvě stě.
Světem se řítí,
oči mu svítí.

Kačer, úu
Každý den má příběh další
Kačer, úu
Popere se s každou falší
Kačer.

Na nebezpečí všude číhá,
ruka něčí už se zdvíhá,
nevadí, s tím poradí si
Kačer, úu

Každý den má příběh další
Kačer, úu
Popere se s každou falší
Kačer,úu

Král kačerova je tu znova,
Kačer, úu.

 

 Na konec závěrečná melodie seriálu bez rušení výčtem účinkujících...

 

 

JE ZAKÁZÁNO COKOLIV KOPÍROVAT Z TĚCHTO STRÁNEK BEZ SVOLENÍ AUTORŮ!

 

 

Náhledy fotografií ze složky Screeny z Kačerů

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nový text

(Sirin, 10. 6. 2014 18:59)

Je prosím někde nový text úvodní písně? Půlce slov nerozumím a strašně mě to rozčiluje.

Re: Nový text

(Sirin, 10. 6. 2014 19:02)

Už jsem to našla, děkuji.

Re: Re: Nový text

(Disney Team, 10. 6. 2014 19:52)

Přidali jsme jej teď i sem, na konec článku.

Dabing děs

(Taťka, 12. 4. 2014 19:04)

Tak už nám to opět na :D jede.Nový dabing a kouzlo je pryč.Skrblík jako Medvídek Pú,tuším mluví stejnej chlap.Už ta úvodní písnička.Hrůza.Ale dětem se to líbí.

Re: Dabing děs

(Disney Team, 13. 4. 2014 13:41)

Ano, to je pravda. Hlasy i dialogy jsou prostě u nového dabingu úplně někde jinde, než v tom původním českém. Na úroveň nové úvodní písně je škoda slov. Ale je dobré, že se to alespoň dětem líbí a pro ně to vyznívá třeba úplně jinak. Ať tedy s kačery zažijí všechna jejich dobrodružství jak se patří! :)

kulík,dulík,bubík

(jonáš, 30. 4. 2012 15:26)

Kulík,dulík a bubík jsou synovci Donalda. Koho to jsou ale děti?

Předem děkuji za odpověď.

Re: kulík,dulík,bubík

(lladda, 30. 4. 2012 16:08)

Kulík, Dulík a Bubík jsou synové Delly Duck - sestry Kačera Donalda a "neznámého kačera". Na kačeří rodokmen se můžeš podívat na těchto stránkách v rubrice Skrblík a spol.3

Re: Re: kulík,dulík,bubík

(Makča Zaldová, 8. 2. 2014 21:24)

Ano, její snoubenec je neznámý,ale myslím, že Don Rosa říkal, že je to bratr Daisy Duck :)

kacer

(tomas taufman, 3. 11. 2013 6:45)

Ahoj je to pekne zabavne a velmi stare

Nesmrtelní animátoři

(Lucka, 8. 10. 2013 23:20)

Na tyhle krásné pohádky z Disneyeho dílny nikdy nezapomenu, jsou ty nejkrásnější animáky spolu s českými večerníčky, ty nové pohádky se můžou jít zahrabat hluboko pod zem. Walt Disney a jeho tým a Zdeněk Miler byli opravdoví profesionálové a díky svým postavičkám a jedinečnému talentu jsou dodnes nesmrtelní, jen oni věděli jak dělat kouzelné pohádky. Ty pohádky ve 2D jsou mnohem živější a kouzelnější než ty 3D. Nemám nic proti novým pohádkám, ale staré animované pohádky jsou nejlepší.

chybějící díly?

(kirisek, 13. 3. 2013 22:49)

S dětmi, když koukáme na kačery, snažíme se najít všechny epizodky, které jsou použity v úvodní písni, ale některé se nám nepodařilo objevit. Nevíte prosím někdo, v kterém díle dává Kačka pusu žralokovi, ve kterém honí synovce mumie, kde sebere malý ufonek Skrblíkovi dolarovou bankovku a kde se tygr tulí k synovcům, kde hází Kulík, Dulík a Bubík dorty po Rafanech? Děkuju moc....:-)

Re: chybějící díly?

(lladda, 14. 3. 2013 16:55)

Tyto ukázky ve znělce vznikly jen jako dokres k atmosféře seriálu, ale v seriálu samotném se nikdy bohužel neobjevily. Obrázky scén, kterých se to týká najdete na těchto stránkách v rubrice "Info a data"

Re: Re: chybějící díly?

(kirisek, 26. 3. 2013 21:29)

děkuju za odpověď, měla jsem pocit, že jako malá jsem jistojistě tyto díly viděla, ale nejspíš bylo pouze přání otcem myšlenky. :-)

Re: Re: Re: chybějící díly?

(Marky, 8. 10. 2013 16:27)

Dovolím si nesouhlasit, všechny ukázky ve znělce jsou vytrženy z nějakých dílů!!! Jen se musí hledat.

Re: Re: Re: Re: chybějící díly?

(Disney Team, 8. 10. 2013 21:03)

Bohužel, nejsou.

je tam i díl 88

(lucka, 16. 9. 2013 19:32)

je to neuvěřitelné, je tam i tenhle vzácnej díl

Kačeři v původním dabingu až do 100

(lucka, 16. 9. 2013 19:20)

Našla jsem skvělé stránky a jsou tam všechny díly, je tam sice ceník za stahování ale vyplatí se to. Mám velkou radost, je to jak najít poklad. Nechci tu ale zveřejňovat odkaz. Stačí zadat do vyhledávače kačeří příběhy online a uvidítě co vyskočí. Ten novej dabing je hroznej.

odporny dabing

(dusan, 10. 9. 2013 11:14)

dorostl mi syn a tesil jsem se ze na po 20 letech podivam spolu s nim na kacery na CT, ale ten dabing je tak odporny ze mi uplne zkazil chut. Strycek skrblik mluvi jak retardovany svazak a o rampovi ani nemluvim. Dulik aspol. je namluveny tou tuctovou babou, co mluvi vsechny detske role... des bes. CT styd se, ze setris na pravech a Disney, ty taky, ze ti to nevadi.

Re: odporny dabing

(Disney Team, 10. 9. 2013 13:02)

Dobrý den, dabing je bohužel opravdu jiný než ten původní s Mirko Musilem. Je to verze z r. 2004. O zákulisí a důvodech vzniku tohoto nového dabingu se můžete dočíst v naší reportáži z dabingu ve článku - http://www.disney.estranky.cz/clanky/dabing-ve-studiu-virtual-2.html

Kačeři na ČT :D

(kolacek321, 3. 9. 2013 18:27)

Včera jsem se koukl na Kačeří příběhy na kanálu ČT :D a tento díl ( který byl dříve skvěle nadabován) vysílala ČT s novým dabingem z Novy!! Katastrofa!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »