Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

 

Kačeří příběhy (1987-1990) - tento zřejmě nejznámější seriál Walta Disneye byl u nás poprvé vysílán v roce 1991 v pořadu Walt Disney uvádí. V bloku společně s Rychlou Rotou zaujímal první místo. Nejprve bylo odvysíláno prvních 52 dílů. V roce 1993 k nim přibylo 39 dalších a nakonec bylo odvysíláno v roce 1994 posledních 9, čímž bylo odvysíláno kompletních 100 epizod (seznam dílů).

 

V roce 2017 měl premiéru reboot seriálu Kačeří příběhy 2017, kde se objevily všechny známé postavy a navázaly na dobrodružnou vlnu původního seriálu.

Kačeří příběhy 2017

Úplně první videoukázka:

 

Pokračování novinek a informací o novém seriálu najdete v rubrice Kačeří příběhy 2017.

Všechny novinky najdete vždy jako první na našem facebookovém profilu.

 

 

Obrazek

 

Kačeří příběhy jsou jeden velký kolos, který nás jako první zasvětil do tajů dobrodruObrazekžných Disneyho seriálů. Jeho největším hrdinou je bezesporu náš strýček Skrblík. Je nejbohatObrazekším kačerem na světě. I když o tohle prvenství stále vede boj s kačerem Hamounem, který o sobě tvrdí, že právě on je nejbohatší, tak je to právě Kačer Skrblík, kdo si tohle prvenství zaslouží.

Z historie víme, že Skrblík už jako mladý snil o velkém bohatství a sám se pokoušel na svých pozemcích na Klondiku, kde se poprvé potkal se svojí životní láskou Zlatkou, najít zlato. To se mu díky vytrvalosti a píli podařilo a tak se časem přestěhoval do Kačerova, kde se pustil do podnikání. Postavil si honosný dům, o který se stará jeho sluha Johan a obrovskou pokladnici, kterou naplnil až po okraj zlaťáky. Moc rád do nich skáče šipky, plave v nich a vyhazuje si je všema hrstma na hlavu.

Více o Skrblíkovi a jeho životě najdete v rubrice Skrblík a spol. .

Obrazek

 

 Ovšem jednoho dne, když se Kačer Donald rozhodne nastoupit k námořnictvu, je potřeba Obrazekse postarat o jeho tři malé synovce Bubíka (zelená), Dulíka (modrá) a Kulíka (červená). Jedinou možností je dát tyhle zlobidla na hlídání právě ke strýčkovi Skrblíkovi.Obrazek Ten z toho není vůbec šťastný, že má hlídat takovéhle tři divochy a ani synovci nejsou nadšení z prázdnin u starého mrzouta, který myslí jen na své obchody. Nakonec se k němu ale nastěhují a problémy s výchovou nechá strýček na starosti své kuchařce a hospodyni, paní Čvachtové. Klukům pořídí skvělého Rádce mladých svišťů - rádce a pomocníka pro každou situaci. Později se k nim přidá i roztomilá malá Kačka Rádakvaková. Občas se objeví i buclatý kačírek Ňouma, který má nejen velký žaludek, ale taky velké srdce a nikdy nenechá ostatní v maléru. Ze všech se postupem času stanou dobří přátelé a prožívají spolu napínavá dobrodružství při výpravách za tajemstvími a poklady.

Při cestování do dalekých zemí je jim pilotem a pomocníkem Rampa Mc Kvák - specialista na havárie.

Obrazek

 

Důležitou věcí, jež pro Skrblíka hodně znamená, je desetník pro štěstí. Je to úplně první desetník, který kdy vydělal (viz Skrblík a spol.) a díky němuž se mu tak daří. Má velmi silnou moc, což velmi dobře ví zlá čarodějka Magika Von Čáry. Ta s pomocí svého havrana - zakletého bratra, usiluje o jeho získání, aby ho mohla v jícnu Vesuvu roztavit a nalít do svého amuletu. Stala by se tak mocná, že by jí rázem patřil celý svět. To se jí ale nikdy nepovede, protože Skrblík a synovci jsou vždy chytřejší a mazanější, než všechna její kouzla. Více o Magice Von Čáry najdete v rubrice Kačerov a spol..

Obrazek

 

Obyvatelem Kačerova je také skvělý vynálezce Šikula. Ten pracuje pro Skrblíka a vždy Obrazekdokáže vymyslet geniální přístroje, jako jsou například robotObrazeki, přístroj na zdvojování věcí, speciální výbava pro tajného agenta a další. Hlavně ale umí vyrobit stroje na cestování časem. Ať už je to vana času nebo vrtulník, který díky speciálnímu palivu-bombastiu může zanést pasažéry do jakékoliv éry naší země. Právě při jedné takové výpravě do historie se podívali naši kačeři do pravěku a omylem při návratu dovezli do naší doby prakačera jménem Bobo (Buba) a jeho kamaráda, trojrožce Tlapku (Nožička). Od té doby se stal součástí " Škudlíkovy" rodiny. Pomocníkem a rádcem je mu vlastnoruční vynález jménem Světýlko.

Více o Šikulovi najdete v rubrice Kačerov a spol..

Obrazek

 

Šikula také pro Skrblíka vymyslel speciální oblek pro strážce pokladnice. Ten se omylem dostal do rukou Skrblíkova účetního Fentona (Felix Skořápka), který se díky němu po vyslovení hesla "Hrom do police" ("Blathering Blatherskite") stává Robokačerem - neohroženým ochráncem bezpráví a bojovníkem proti zločinu. Fenton je bezmezně zamilován do krásné Sandry Dee.

Především však proti Rafanům - místním známým zlodějským firmám. Rafani jsou velmi početná rodinka chmatáků a zlodějíčků všeho druhu, kteří na Skrblíkovu pokladnici už útočili tolikrát, kolik je v ní samotných mincí. A neváhají použít jakoukoliv techniku a chod :). Zdatným a vytrvalým zlodějíčkem je i bláznivý Dijon a z temnoty zavítá i sám Fantom Skvrna.

Obrazek

 

Kačeří život je velmi pestrý a nikdo ani chvilku nezahálí. A my máme možnost jejich příběhy sledovat a prožívat s nimi radost a napětí dodnes. Což je moc dobře, protože takový s láskou tvořený seriál se hned tak znovu neobjeví.

synovci-a-skrblik-s-vecerni-cokoladou-panorama.jpg


Tento skvělý seriál ovšem doplatil na necitlivé zacházení ze strany TV Nova. Ta, zřejmě z důvodu úspor, nechala asi polovinu epizod seriálu hrůzostrašným způsobem předabovat. Krásný a nepřekonatelný původní český dabing v čele s Mirko Musilem nahradila novějším, horkou jehlou spíchnutým pazvukem. O přezpívané titulní písni s novým odbytým textem a velmi falešným zpěvem se raději nebudeme rozvádět (ukázka níže). Tak či tak se na seriál rádi znovu podíváme. 

 

Kačeři ve filmu

Obrazek

 

Naši hrdinové se objevili také v celovečerním animovaném filmu Poklad ze ztracené lampy. Strýček Skrblík se v něm vydává se svými synovci a Rampou do Egypta, jak jinak než za poklady a dobrodružstvím... Více o obsahu filmu a jeho vzniku naleznete na našich stránkách ZDE. Americký animovaný film je z roku 1990 a u nás byl vysílán v letech 2003, 2007, 2012, 2014, 2015. Krátkou ukázku z filmu uvidíte na youtube tady.

 

Obrazek

"Jsme tu pro vás každý den!"

 

A pokud si chcete osvěžit, co se dělo v jednotlivých epizodách, podívejte se do kompletního seznamu dílů.

Obrazek

 

Tak vzhůru za dobrodružstvím! Kačerov jak hurikán, k nám už míří...

Česká znělka Kačeřích příběhů
 
 
Text písně z úvodní znělky ( + česká karaoke verze zde) :
 
Text písně: Alice Nemanská, zpívají: Vilém Čok, Ota Baláž a Kamil Střihavka
 
Kačerov jak hurikán
k nám už míří,
auta laser aeroplán
městem víří,
příběhy píše
z téhleté říše:
 
Kačer, uúu!
Teď k vám děti z dálky letí
Kačer, uúu!
Přináší sem kouzelnou zem,
Kačer! Obrazek
 
Kačeři přijdou když jsi v nouzi,
když tě úzkost ze sna vzbouzí,
zavolat jen stačí heslo:

Kačer, uúu!
Teď k vám děti z dálky letí
Kačer, uúu!
Přináší sem kouzelnou zem
Kačer!
Na tváře smích ti právě dých
pan Kačer, uúu!

 

kaceri-v-letadle-panorama.jpg

 

 

Kačeří příběhy u nás vyšly v 90. letech na čtyřech VHS videokazetách. Vždy po 2 dílech, s prvním českým dabingem a těmito epizodami:
1. Ztracená koruna Čingischánova + Prachy v čudu
2. Kachnotřesení + Návrat na Klondike
3. Mikrokačeři z vesmíru + Strýčkův mazlíček
4. Hotel Kačerštejn + Superňouma

kaceri pribehy VHS videokazeta

 

19. září 2012 oslavily Kačeří příběhy své 25. narozeniny! Přejeme jim, ať se brzy vrátí v kompletní původní české dabingové síle na naše obrazovky nebo třeba v novém fantastickém celovečerním filmu!

01-oprava-kaceri-25-vyroci-op-jpg.jpg

 

Od 2. září 2013 se Kačeří příběhy vrátily do televize na programu ČT:D od 18:55 hod. Odvysílali 65 dílů z celkových 100 dílů. Naposledy jsme kačery viděli na TV Barrandov v únoru 2010 s novým dabingem (2004), stejným jako teď na ČT:D.

Rok 2013 je pro kačery zdá se významný. Nejen, že se vrátili na naše TV obrazovky, velký comeback prožili i v nové videohře DuckTales: Remastered. Ta je remakem původní hry z r. 1989 a vyšla v srpnu 2013. Informace o nové kačeří hře najdete v rubrice  DuckTales:Remastered.

Od 12. dubna 2014 se Kačeří příběhy znovu objevily na ČT:D v 18:55hod s 65 díly a novým dabingem (2004).

1. říjen 2017 odstartoval seriál na stanici Tv Nova.

Kdy a kde byli u nás kačeři vysíláni se dozvíte přehledně v rubrice Data vysílání.

 

1400x1050-kaceri-rodinka-wallpaper-cz-jpg.jpg

 

 

ZAJÍMAVOSTI

Kačeří příběhy nebo My z Kačerova? Kachna nebo vejce? Co bylo první?
To druhé nevíme, ale to první ano. Když se "kačeři" u nás vysílali poprvé v České televizi (1991) jmenovali se Kačeří příběhy. Až později, při jejich opakování (1993), je Tv Nova přejmenovala na My z Kačerova. Už jen z tohoto důvodu a taky proto, že Kačeří příběhy více odpovídají originálnímu názvu DuckTales, je nazýváme pouze jako
Kačeří příběhy!

kaceri-pribehy-vs-my-z-kacerova-jpg.jpg

 

Vytvořit jednotlivé epizody bylo velmi nákladné. Will Eisner (Disney CEO) tehdy trval na tom, aby si udržely vysokou kvalitu, takže každá epizoda stála asi půl milionu dolarů, což bylo opravdu hodně (s přihlédnutím k inflaci). V současné době u Disneyho tolik neutrácejí za žádný  animovaný seriál.

skrblik-a-penize.jpg

 

Kačka, nedoceněná hrdinka Kačeřích příběhů, ukáže všem, že je pevnou součástí party těch správných dobroduhů z Kačerova v tomto promo videu z roku 1988.

Tři verze znělky se postupně vystřídaly u Kačeřích příběhů. Základní, s prakačerem Bobo a s Robokačerem. Podívejte se na ně pohromadě v jednom videu, kde jasně uvidíte, jaké změny se v nich objevily u různých sérií, a že výběr náhradních scén nebyl tak úplně náhodný:

 

Speciální panoramatické obrázky, které ukážou svět  Kačeřích příběhů z širšího pohledu, než můžete vidět v televizi, najdete ve fotoalbu Kačeří příběhy.

bobo-s-tlapkou-ve-skrblikove-pokladnici-panorama.png

Obrázky vytípané ze seriálu a složené do panoramatických pohledů, jakoby zastavených v čase, spojené do nového videa jako hold Kačeřím příběhům...

 

Originální animační listy ze seriálu Kačeří příběhy zakomponované přímo do ukázky ze seriálu Vám odhalí další pohled do zákulisí jeho vzniku. "Animační listy" tvoří v podstatě statické pozadí + 1 a více průhledných fólií s namalovanou postavou v různých fázích pohybu. Jejich rychlé seřazení za sebou na filmovém pásu vytváří pohyblivý animovaný obraz. Podívejte se, jak vypadalo např. okénko z epizody "Tři kachny kondora" v této ukázce, "Dívka z mýtů v této ukázce, "Superňouma" v této ukázce, "Kdo je pánem džina" v této ukázce, "Patálie s pokladem" v této ukázce a "Kam noha kačerova ještě nevkročila" v této ukázce.

Animační list kačeří příběhy

 

Navštivte Kačerov a jeho okolí na krásných neznámých obrázcích od Paro Hozumi, který byl hlavním návrhářem pozadí v Kačeřích příbězích. Najdete je v plném rozlišení na tomto odkaze.

Kačerov pozadí

 

Tajný vzkaz se objevil v Kačeřích příbězích v dílu "V zemi Tra-la-la". Plakátu na zdi u doktora, který na první pohled vypadá jako tabule na zkoušku zraku, obsahuje text, který se dokonce v různých záběrech mění. Podívejte se. Nejuceleněji vyznívá text "Ask About Illuminatii Taug Boys". Co je to podle Vás za vzkaz? Kdo jej rozluští?

tajný vzkaz v kačerechtajný vzkaz v kačerech 2

 

 

 

 

 

 

Další tajný vzkaz, který se objevil v kačeří epizodě "Když pokladna je prázdná do dna" tentokrát píše: " ANOTHERDUCKTALELAYOVTFORV". Podívejte se. Co může znamenat?

 

I Kačeří příběhy se očividně inspirovaly Disney klasikou Sněhurka a sedm trpaslíků (1937). Minimálně ve scénách s havranem Magiky Von Čáry a zoufalým kostlivcem hluboko ve sklepeních. Podívejte se na srovnání v tomto videu.

Kačeři VS Sněhurka

Co myslíte? Všimli jste si dalších podobností?

 

Víte, že bez příběhů kačerů z Kačerova by nebylo Indiana Jonese? Ano, sám Steven Spielberg a George Lucas přiznali, že je inspirovaly komiksové příběhy se Skrblíkem, Donaldem a synovci od Carla Barkse a dokonce téměř doslovně v Indianu Jonesovi okopírovali ikonickou scénu s ukradením bůžka, šípy ve stěnách, útěk před valící se koulí, přepadením indiány a následným úprkem:

Kačeři VS Indiana Jones

Konkrétně to byly komiksy "The Seven Cities of Cibola" (1954) a "The Prize of Pizarro" (1959). Když tyto komiksy vyšly, byli Gerge L. a Steven S. kluci kolem 15 a 12 let.

Kačeří příběhy potom "na oplátku" odkazují svým logem na Indiana Jonese a kruh se uzavírá.

 

Kačer Skrblík dostal po skončení Kačeřích příběhů roličku v seriálu Raw Toonage (1992), ve kterém hostily i další postavy z jiných Disney seriálů (např. Don Fanfán). Podívejte se na tento sestřih všech skrblíkových částí, kterými byl seriál proložen. Tak to dopadlo, když si Skrblík pořídil nový ochranný systém pro svůj trezor. A takhle to dopadlo, když chtěl Rampa McKvák předvést své pilotní dovednosti.

 

Známý kreslíř animáků Romano Scarpa, který byl zvažován, jako případný tvůrce některých dílů prvních Kačeřích příběhů, vytvořil v roce 1988 tohle zkušební video s kačery a Rafany.

 

28. září 2016 vyšel nový komiks DuckTales Cinestory Comic, který přináší prvních 5 dílů původního seriálu Kačeří příběhy s "pokladem zlatých sluncí" v nové komiksové podobě. Jedná se vlastně o "vystřižené" obrázky přímo ze seriálu a k nim přidané komiksové bubliny. Díky tomu vypadá komiks stejně, jako seriál. Jak se vám líbí? U nás zatím, bohužel, nevyšel. Takhle vypadá pár jeho stránek:

Ducktales Cinestory Comic  Ducktales Cinestory Comic

obrázek 3, obrázek 4, obrázek 5

 

Staří Kačeři potkávají nové Kačery na tomto speciálním plakátu k 30. výročí seriálu od Mike Peraza, ktarý byl k dispozici pouze na D23 Expo (14.-16.7. 2017) a v Disneylandech.

Kačeří příběhy

 

Kompletní původní Kačeří příběhy (DuckTales) jsou k dostání na iTunes (anglicky). Jak a v jaké kvalitě uvidíte v tomto videu.

 

18. září 2017 Kačeří příběhy oslavily 30. narozeniny! Světovou premiéru měly 18. září 1987, běžely v celkem čtyřech sezónách se 100 díly (čímž se stali nejdelším Disney seriálem). Premiérově se seriál vysílal až do 28. listopadu 1990 a stal se obrovským fenoménem, kterým je dodnes. U nás jsme jej porvé viděli v roce 1991.

kačeří příběhy 30 výročí 2017

 

Soundtrack nejznámějších melodií ze seriálu "Kačeří příběhy":

Více o vzniku hudby pro seriál a rozhovor s jejím tvůrcem Ronem Jonesem najdete v rubrice O hudbě z Kačerů.

 

 

originaldtlogo.jpg

Originální návrh úplně první verze loga Kačeřích příběhů.

 

 

Velmi zajímavý a pěkný článek o vzniku nejznámější a nejdokonalejší minutové skladbě - znělce Kačeřích příběhů - najdete zde na Vanity Fair!

 

V seriálu se objevují i další zajímavosti a tajemství.

 

A pouze na vlastní nebezpečí: Text z "nové" verze úvodní znělky Kačeřích příběhů jaký se objevuje u nového dabingu od Tv Nova:

Život je jak hurikán,
v tomhle městě.
Auto, laser, aeroplán,
akcí dvě stě.
Světem se řítí,
oči mu svítí.

Kačer, úu
Každý den má příběh další
Kačer, úu
Popere se s každou falší
Kačer.

Na nebezpečí všude číhá,
ruka něčí už se zdvíhá,
nevadí, s tím poradí si
Kačer, úu

Každý den má příběh další
Kačer, úu
Popere se s každou falší
Kačer,úu

Král kačerova je tu znova,
Kačer, úu.

 

 Na konec závěrečná melodie seriálu bez rušení výčtem účinkujících...

 

 

JE ZAKÁZÁNO COKOLIV KOPÍROVAT Z TĚCHTO STRÁNEK BEZ SVOLENÍ AUTORŮ!

 

 

Náhledy fotografií ze složky Screeny z Kačerů

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Ročníková práce

(Šuri, 21. 11. 2011 17:02)

Téma Walt Disney :)

Znělka

(sarka, 13. 11. 2011 14:04)

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte, jak se jmenují díly, které jsou prezentované ve znělce. Nemůžu přijít na to kde se nachází scéna (ze znělky) kde kačer skrblík s pomocí šilkuli chytá dolar ve vesmíru a ten mu sebere nějaký malý zelený mužík v loďce. Tak nevím ze kterého dílu pochází scéna (opět ze znělky) s mumií. Prosím o radu.

Re: Znělka

(lladda, 13. 11. 2011 14:10)

Ahoj, tyto scény se nikdy v seriálu neobjevily, i když by si to mnozí z nás přáli, protože vypadají skutečně lákavě. Byly vyrobeny zvlášť, aby dokreslovaly atmosféru a náplň seriálu. Obrázky dalších scén, které jsou ve znělce, ale nebyly v seriálu najdeš v naší rubrice "Info a data" - http://www.disney.estranky.cz/clanky/info-a-data.html

Dabing

(Matt.Murdock@seznam.cz, 26. 6. 2011 23:04)

Ahoj, kdybyste chtěli, pomohl bych vám nějak zkompletovat originální dabing, už byl nalezen u všech dílů, včetně obou zlatých hus! Kdyby to ale mělo smysl... Že byste třeba nějak (ehm) nenápadně dopomohli ostatním k tomu, aby vlastnili také všechny díly s dabingem ČT1 :)

Re: Dabing

(lladda, 27. 6. 2011 0:32)

Ahoj, děkuji za nabídku. Tyhle stránky jsou hlavně o informacích o těchto seriálech. Některé epizody jsou tu na stažení kvůli doplnění k těm informacím. Nechceme tu dělat warez. Chápu jak to myslíš, seriál máme také kompletní. Vlastně jen díky mým nahrávkám je tento seriál kompletně dostupný s prvním českým dabingem (hlavně "Roboděti v akci" a spousta dalších).
V budoucnu se tu ale některé ještě na stažení objeví. Starý dabing má své jedinečné kouzlo, kterému ten nový nesahá ani po Skrblíkovy návleky :)

Re: Re: Dabing

(Matt.Murdock@seznam.cz, 30. 6. 2011 1:11)

To mi bylo jasný, že je to všechno od tebe :P Dík moc za ty roboděti... neskutečná věc.

Pořád ale nemůžu pořádně najít Aladiny.. Zbrklíka.. Goofyho tlupu... mám toho mááááálo na VHS a nikde nic. Nějaký tip?

Kačeří příběhy

(Dena, 1. 4. 2011 11:09)

Je to moc hezký seriál.

Kačeři

(Bumla, 15. 1. 2011 22:07)

Nejkrásnější pohádka mládí je mě 30let a stále se koukám na Kačeří příběhy,Rychlou rotu a Gumídky.Ale ten novej dabing ničí to kouzlo mládí.Ještě žě je mám se starým čt dabingem

Re: Kačeři

(Marie, 27. 1. 2011 17:07)

Opravdu?a máte všechny díly?my máme ten starý skvělý dabing jen do dílu asi 54, zbytek je už bohužel ten nový novácký,je to úděs,úplně to zkazilo opravdu to kouzlo,celou krásnou příběhovost tohoto seriálu:(

Autor

(lladda (admin), 11. 12. 2010 23:06)

Ahoj Ruthiee, jsem rád, že se ti tu líbí!
S dnešními pohádkami je to tak, jak píšeš. Vše je příliš rychlé a není čas tvořit tak propracované a detailní seriály jako kdysi.
Co se týká tvého dotazu - český text písně ke Kačeřím příběhům složila Alice Nemanská.

Autor znělky

(Ruthiee, 11. 12. 2010 22:08)

Nazdárek... moc mě zaujaly tyhle super stránky, se kterýma jsem si vzpomněla na své úžasné dětství s disneyem. Je mi tak trošku líto těch dnešních dětí, kterým už se tak kvalitních pohádek, jako nám kdysi nedostává... Mám jenom takový dotaz... Kdo je vlastně autorem české znělky Kačeřích příběhů?

10.9.2010

(kačerka :D, 10. 9. 2010 14:47)

to je upe božííííííí :) miluju kačerooooov :-* ♥

STASTNA ELCA

(JOJO PLANETA, 10. 9. 2010 14:07)

TO JE HUSTY JUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

stastna

(eliska, 10. 9. 2010 14:06)

to je supr

hezký

(0010, 1. 9. 2010 10:43)

Kačeří příběhy rozhodně patří mezi nejpovedenější animované příběhy. Jejich život je plný dobrodružství a pestrých pokladů. Jsou prostě úžasný.

re:hrusky

(tom, 28. 7. 2010 19:24)

moc díky za bleskovou odpověď :) supr web

Hrušky - Žárovníky

(lladda, 28. 7. 2010 19:17)

Ahoj. Na tuto otázku jsem ti už odpovídal v rubrice seznamu kačeřích epizod. Jedná se o díl s názvem Utopené peníze (starý český název)

Zlate hrusky

(tom, 28. 7. 2010 18:59)

Prosim vas, jak se jmenuje epizoda, kde najde skrblik s klukama nejakou mistnost nebo co, kde rostou na strome zlate hrusky. Myslim ze to bylo pod nejakym schodistem nebo tak uz si to nevzpominam. Dekuji moc

Epizoda s mumií

(lladda, 22. 7. 2010 20:17)

Ahoj! Co se týká této "epizody s mumií", tak její název neexistuje, stejně jako celá epizoda. A stejné je to i u dalších ukázek ze znělky Kačerů. Více o tom píšu i s obrázky zde na stránkách v rubrice Info a data.

Epizoda s mumii

(Jan, 22. 7. 2010 19:48)

Prosim moc pekne vsechny, shanim jeden dil Kacerich pribehu uz strasne dlouho a nevim jak se jmenuje. Pokud si vybavite znelku ke Kacerim pribehum, tak v jednom okamziku te znelky se Kulikovi, Dulikovi a Bubikovi rozsviti v pousti nejaky prsten, oni probudi mumii a ta se za nimi rozbehne. Moc prosim, nevite co je to za epizodu a jak se jmenuje? Dekuji moc vsem (duspe@seznam.cz)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »